Jak przygotować maszynę do wysyłki na naprawę gwarancyjną

Jak przygotować maszynę do wysyłki na naprawę gwarancyjną

Nie wiesz, jak najlepiej przygotować maszynę do wysyłki na naprawę gwarancyjną? Prawdopodobnie sprzedawca poinformował Cię o tym przy zakupie maszyny, ale jeszcze raz przypominamy: najskuteczniejszym sposobem na to, by maszyna bezpiecznie dotarła do naszego serwisu, jest zapakowanie jej w oryginalny karton oraz styropiany zabezpieczające, wyprofilowane i dopasowane specjalnie do kształtu urządzenia. Nasza dobra rada jest więc taka, by nie wyrzucać opakowania, w którym Twoja maszyna była umieszczona od nowości.

Jak przygotować maszynę do wysyłki na naprawę gwarancyjną - oryginalny styropian

Wysyłka maszyny obłożonej oryginalnymi styropianami w oryginalnym kartonie daje pewność, że Twój sprzęt dotrze do serwisu w nienaruszonym stanie. Jeśli nie masz już oryginalnego opakowania, to nic straconego. TUTAJ dowiesz się, jak w takiej sytuacji przygotować maszynę do wysyłki.


NAPRAWA GWARANCYJNA

Jak przygotować maszynę do wysyłki na naprawę gwarancyjną - sprawnamaszyna.pl - karta gwarancyjna na maszynę do szycia, cover, owerlok

W przypadku naprawy gwarancyjnej do pudełka należy też włożyć oryginalną kartę gwarancyjną oraz kserokopię dowodu zakupu. Osoby, które mają maszynę Janome, mogą zarejestrować ją na stronie WWW.JANOME.PL i zapomnieć o papierowej gwarancji. Wówczas do skorzystania z naprawy potrzebny będzie tylko dowód zakupu.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem maszyn do szycia marek Janome i Elna. Oznacza to, że właściciele tych maszyn są objęci programem door to door (po angielsku „od drzwi do drzwi”), który pozwala na dostarczenie maszyny do serwisu bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy ZGŁOSIĆ u nas usterkę maszyny objętej gwarancją, a my wyślemy kuriera, który odbierze sprzęt od Ciebie. Następnie, po wykonaniu naprawy, kurier dostarczy maszynę z powrotem pod wskazany adres.

Co ważne, koszty transportu są po naszej stronie. Do Twoich obowiązków będzie należało przygotowanie maszyny do wysyłki (podkreślamy to jeszcze raz: w oryginalnym opakowaniu) i zgłoszenie nam usterki.

Oczywiście możesz również dostarczyć do nasz maszynę osobiście, a nawet UMÓWIĆ SIĘ na naprawę maszyny od ręki.


5-LETNIA GWARANCJA – KIEDY DZIAŁA

Jak przygotować maszynę do wysyłki na naprawę gwarancyjną - sprawnamaszyna.pl- jak przedłużyć gwarancję Janome ElnaWiększość maszyn Janome i Elna jest objęta 5-letnią gwarancją. Warunkiem uzyskania 60-miesięcznej gwarancji jest skorzystanie z płatnego przeglądu maszyny w serwisie sprawnamaszyna.pl między 24. a 36. miesiącem od daty zakupu urządzenia. Jeśli taki przegląd nie zostanie przeprowadzony, gwarancja wygaśnie wraz z upływem 36 miesięcy od dnia zakupu produktu. Taka usługa jest płatna – zgodnie z CENNIKIEM. Przypominamy jeszcze raz, że niezwykle istotne jest to, aby maszyna została przed wysyłką obłożona styropianem i umieszczona w fabrycznym kartonie.


Nasz serwis mieści się w Poznaniu, przy ul. Grunwaldzkiej 400. Sprawdź, JAK DO NAS TRAFIĆ.