O nas

Serwis maszyn do szycia sprawnamaszyna.pl to miejsce, w którym od 1999 roku naprawiamy maszyny do szycia, hafciarki, maszyno-hafciarki, owerloki, coverloki i maszyny przemysłowe. Tak naprawdę jednak, nasze doświadczenie jest jeszcze większe, bo mechanicy serwisu sprawnamaszyna.pl to fachowcy z kilkudziesięcioletnim stażem i tysiącami naprawionych maszyn na koncie.

Nasz zespół

Jakub Wilczek

Jakub Wilczek

koordynator serwisu

To jego głos usłyszycie w słuchawce, gdy zadzwonicie do nas. Jakub przyjmuje Wasze zgłoszenia, odpowiada na Wasze maile. Jak mówi, kontakt z każdym z Was jest ważny. W ETI od 2014 roku.

Mariusz Chomik

Mariusz Chomik

serwisant

Mistrz w zawodzie mechanik maszyn szwalniczych. Naprawą maszyn, także przemysłowych, zajmuje się od końca lat 90. Ma kwalifikacje potwierdzone licznymi certyfikatami. Do ETI trafił z firmy Strima.

Zygmunt Nowak

Zygmunt Nowak

serwisant

Czynny zawodowo od 1970 roku. Od 2012 roku w zespole ETI zajmuje się naprawą maszyn do szycia, owerloków, coverów i hafciarek. Wcześniej prowadził własną działalność usługową.

Zenon Wielgus

Zenon Wielgus

serwisant

W branży maszyn do szycia jest obecny od 1993 roku. Przez kilkanaście lat związany z firmą odzieżową Sunset Suits, w której m.in. serwisował maszyny. W połowie 2016 roku trafił do ETI.


Nasze motto:

Jeśli maszynę da się naprawić, zrobimy to.
Jeśli się nie da, pomożemy wybrać nową

Uznaliśmy, że mamy pełne prawo, by to napisać. Jeśli Twoja maszyna zacznie szwankować, zgłoś się do nas, a na pewno znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Zdecydowaną większość usterek potrafimy sprawnie i skutecznie usunąć. Dlatego większość maszyn już po kilku dniach wraca do Was i znów pracuje, jak za swoich najlepszych lat. Czasami na naprawę trzeba poczekać dłużej, np. wtedy, gdy musimy sprowadzić części zamienne. O takich sytuacjach poinformujemy Was na bieżąco.

Możecie być też pewni tego, że żaden z naszych mechaników nie będzie próbował naprawiać maszyny, jeśli okaże się, że usunięcie problemu jest nieopłacalne, bo koszt części i usługi przewyższa wartość urządzenia. Nie zostawimy Cię jednak z niczym. Z chęcią doradzimy Ci, jaką nową maszynę do szycia wybrać i kupić – w oparciu o Twoje doświadczenie w szyciu i oczekiwania wobec maszyny do szycia.


Serwis maszyn do szycia – certyfikaty

Jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym serwisem gwarancyjnym maszyn Janome i Elna. Za tym tytułem kryją się liczne szkolenia, kursy i seminaria, w których uczestniczyli nasi fachowcy. Mogą się oni pochwalić zdobyciem wielu certyfikatów. Oczywiście naprawiamy również maszyny do szycia, hafciarki, owerloki, coverloki i maszyny przemysłowe innych producentów.

serwis maszyn do szycia - certyfikaty Janome

Certyfikaty firmy Janome przyznane naszym specjalistom podczas kursu w Tajlandii
serwis maszyn do szycia - certyfikaty Janome

…a także te zdobyte w Norwegii i Holandii


Serwis maszyn do szycia – tutaj jesteśmy

Dowiedz się, jak przygotować maszynę do wysyłki do serwisu. Można ją również dostarczyć osobiście. Sprawnamaszyna.pl ma swoją siedzibę w Poznaniu. Zobacz, jak do nas trafić.

NASZ ADRES
sprawnamaszyna.pl
ul. Grunwaldzka 400
60-169 Poznań

Jeśli masz problem z maszyną, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 61 86 38 735 lub mailowo, pisząc na serwis@eti.com.pl. Zleć nam przegląd lub naprawę maszyny, wypełniając prosty formularz zgłoszenia maszyny do serwisu.


Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.