O nas

Serwis maszyn do szycia sprawnamaszyna.pl to miejsce, w którym od 1999 roku naprawiamy maszyny do szycia, hafciarki, maszyno-hafciarki, owerloki, coverloki i maszyny przemysłowe. Tak naprawdę jednak, nasze doświadczenie jest jeszcze większe, bo mechanicy serwisu sprawnamaszyna.pl to fachowcy z kilkudziesięcioletnim stażem i tysiącami naprawionych maszyn na koncie.

Nasz zespół

Ewa Szafranek

Ewa Szafranek

koordynator serwisu

To jej głos usłyszycie w słuchawce, gdy zadzwonicie do nas. Ewa przyjmuje Wasze zgłoszenia, odpowiada na Wasze maile. Jak mówi, kontakt z każdym z Was jest ważny. W firmie od 2022 roku.

Mariusz Chomik

Mariusz Chomik

serwisant

Mistrz w zawodzie mechanik maszyn szwalniczych. Naprawą maszyn, także przemysłowych, zajmuje się od końca lat 90. Ma kwalifikacje potwierdzone licznymi certyfikatami.

Zenon Wielgus

Zenon Wielgus

serwisant

W branży maszyn do szycia jest obecny od 1993 roku. Przez kilkanaście lat związany z firmą odzieżową Sunset Suits, w której m.in. serwisował maszyny. Dołączył do naszego zespołu w połowie 2016.


Nasze motto:

Jeśli maszynę da się naprawić, zrobimy to.
Jeśli się nie da, pomożemy wybrać nową
 

Uznaliśmy, że mamy pełne prawo, by to napisać. Jeśli Twoja maszyna zacznie szwankować, zgłoś się do nas, a na pewno znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Zdecydowaną większość usterek potrafimy sprawnie i skutecznie usunąć. Dlatego większość maszyn już po kilku dniach wraca do Was i znów pracuje, jak za swoich najlepszych lat. Czasami na naprawę trzeba poczekać dłużej, np. wtedy, gdy musimy sprowadzić części zamienne. O takich sytuacjach poinformujemy Was na bieżąco.

Możecie być też pewni tego, że żaden z naszych mechaników nie będzie próbował naprawiać maszyny, jeśli okaże się, że usunięcie problemu jest nieopłacalne, bo koszt części i usługi przewyższa wartość urządzenia. Nie zostawimy Cię jednak z niczym. Z chęcią doradzimy Ci, jaką nową maszynę do szycia wybrać i kupić – w oparciu o Twoje doświadczenie w szyciu i oczekiwania wobec maszyny do szycia.


Serwis maszyn do szycia – certyfikaty

Jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym serwisem gwarancyjnym maszyn Janome i Elna. Za tym tytułem kryją się liczne szkolenia, kursy i seminaria, w których uczestniczyli nasi fachowcy . Mogą się oni pochwalić zdobyciem wielu certyfikatów. Oczywiście naprawiamy również maszyny do szycia, hafciarki, owerloki, coverloki i maszyny przemysłowe innych producentów.

serwis maszyn do szycia - certyfikaty Janome

Certyfikaty firmy Janome przyznane naszym specjalistom podczas kursu w Tajlandii
serwis maszyn do szycia - certyfikaty Janome

…a także te zdobyte w Norwegii i Holandii

Serwis maszyn do szycia – tutaj jesteśmy

Dowiedz się, jak przygotować maszynę do wysyłki do serwisu. Można ją również dostarczyć osobiście. Sprawnamaszyna.pl ma swoją siedzibę w Skórzewie (pod Poznaniem). Zobacz, jak do nas trafić.


NASZ ADRES
sprawnamaszyna.pl
ul. Poznańska 75
60-185 Skórzewo

Jeśli masz problem z maszyną, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 61 86 38 735 lub mailowo, pisząc na serwis@sprawnamaszyna.pl.
Możesz też skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Napisz do nas, jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, masz jakiekolwiek pytania, sugestie czy wątpliwości. Z góry dziękujemy. Obiecujemy, że odpowiemy najszybciej, jak tylko się da.


FORMULARZ KONTAKTOWY

(Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie. Administratorem danych osobowych jest ETI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Skórzewie, ul. Poznańska 75, 60-185 Skórzewo. Dane podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem).


Zleć nam przegląd lub naprawę maszyny, wypełniając prosty formularz zgłoszenia maszyny do serwisu.


Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.


Dowiedz się, jak często należy czyścić maszynę do szycia, na które miejsca trzeba zwrócić szczególną uwagę. Gdzie i czym ją oliwić, by służyła Ci i szyła przez wiele, wiele lat.

Najpierw dokładne czyszczenie, potem szczegółowe sprawdzenie maszyny, a następnie jej oliwienie, smarowanie i testy - zobacz, co dzieje się z maszyną, która trafia do nas na przegląd. Oto nasz flagowy serwis w wersji XXL.

Nie wiesz, co zrobić, gdy Twoja maszyna nie szyje? A może szyje, ale przepuszcza ściegi, łamie igły, zrywa nić, plącze nici, szyje w miejscu itp.? Opisujemy i Wyjaśniamy, jak rozwiązać najczęstsze problemy z maszyną do szycia.

Większość sytuacji, w których maszyna odmawia Ci posłuszeństwa, nie wiąże się z jej wadą czy poważną usterką. Przeczytaj koniecznie zanim zgłosisz nam konieczność naprawy gwarancyjnej swojej maszyny. I unikaj kosztów.

Serwis hafciarek wieloigłowych - sprawnamaszyna.pl

Wykonywany regularnie wszechstronny, przegląd hafciarki w serwisie to najlepszy sposób na to, by służyła Ci ona jak najdłużej. Dowiedz się, jak wygląda taki serwis, , śledząc wizytę hafciarki Janome MB-4S w siedzibie sprawnamaszyna.pl.

Owerlok to dla wielu niezastąpiona maszyna. Jednak ze względu na charakter swojej pracy, wymaga szczególnej pielęgnacji. Czy wiesz, w jaki sposób i jak często należy go czyścić i oliwić , by służył Ci jak najdłużej?

Ile kosztuje i jak długo trwa naprawa maszyny w serwisie? Jak dostarczyć maszynę do serwisu? Co mam zrobić, gdy moja maszyna nie szyje? Poznaj odpowiedzi na te i inne pytania związane z serwisem sprawnamaszyna.pl.

previous arrow
next arrow
PlayPause
Shadow
Slider

Poznaj zasady, którymi się kierujemy – regulamin serwisu sprawnamaszyna.pl jest dostępny TUTAJ