-
Cudowni ludzie‼️ Jestem pełna podziwu i uznania za fachowość, za miły kontakt i szybką naprawę... zaledwie 2 dni od dostarczenia maszyny do „sprawnamaszyna” dostałam informacje zwrotna o tym, że maszyna juz wraca do mnie ? Celująca obsługa ‼️
Magda Magda
9/27/2018 -
Super sprawa z serwisem, Dostawa i odbiór maszyny bez opłat.Maszyna "((Janome regulacja ) naprawiona i dostarczona z dostawą w ciągu 4-ch dni.
Serwis na bardzo wysokim poziomie.Gratulacje i serdeczne podziękowanie Teodor Morawin
2/28/2018 -
Witam serdecznie.mialam okazję oddać moją maszynę Janome MB-4 na gruntowny przegląd do Państwa i tak fachowej obsługi w szczególności kontakt z p.Jakubem dawno nie miałam.Jestem bardzo mile zaskoczona fachowością i czasem realizacji.Maszyna jak nowa.Bardzo polecam i pozdrawiam.
Monika Bałazy
6/29/2018 -
Bardzo szybko i sprawnie naprawiona maszyna, w zaledwie jeden dzień. Polecam. Małgorzata Staśczak
4/04/2018 -
Szybko i sprawnie! Polecam� Renata Lica
1/23/2018 -
Serdecznie polecam serwis:) Szybko, sprawnie, a wszystko okraszone bardzo fajnymi opowieściami o świecie maszyn. Bardzo dziękuję:!:) Anna Borowiecka
1/23/2018 -
Chciałam bardzo podziękować !!! dziś usiadłam do maszyny, która wróciła od Was z przeglądu i naprawy. Ona szyje lepiej niż nowa. Zwracałam maszynę gdy była na gwarancji do serwisu "xxx" bo nierówno szyła, zrywała górna nić i głośno pracowała. Nie zauważyłam poprawy .Szczerze mówiąc myślałam że kupiłam bubel. Teraz już wiem gdzie odsyłać w razie awarii moją Janome. Do tego przesympatyczny kontakt telefoniczny z serwisem, wypytanie o wszystkie "bolączki" maszyny. Polecam i dziękuję raz jeszcze!!! Małgorzata Ziewiecka
2/06/2018 -
Powiem szczerze w dzisiejszych czasach trudno o tak rzetelną firmę :-) wszystko na najwyższym poziomie, a maszyna po naprawie szyje jak nowa. Polecam :-) Agi Agnieszku
2/25/2018 -
Moja "dziewczynka" wróciła po gruntownej odnowie i już pracuje, oczywiście bez zarzutu. Kontakt z serwisem to czysta przyjemność. Zawsze myślałam, że taki gruntowny przegląd to majątek, tymczasem miło się rozczarowałam. Usługa, obsługa, kontakt - wszystko na najwyższym poziomie, a przy tym z uśmiechem i humorem :D Lubię to!
Szyszunia Chmiel
8/31/2018 -
Dziękuję za profesjonalną obsługę, szybką reakcję i szeroką informację . Z najlepszymi życzeniami -Aleksandra. Ola Kowalska
1/18/2018
Dowiedz się, jak często należy czyścić maszynę do szycia, na które miejsca trzeba zwrócić szczególną uwagę. Gdzie i czym ją oliwić, by służyła Ci i szyła przez wiele, wiele lat.










