Kontakt – jak do nas trafić

ogólnopolski serwis maszyn do szycia, naprawa maszyn, hafciarek - sprawnamaszyna.pl - siedziba, jak do nas trafić

Sprawnamaszyna.pl to ogólnopolski serwis maszyn do szycia. Od 1999 roku zajmujemy się naprawą domowych i przemysłowych maszyn do szycia, maszyno-hafciarek hafciarek, owerloków, coverloków, coverów. Właścicielem serwisu jest Maszynosfera Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

NASZ ADRES
sprawnamaszyna.pl
ul. Grunwaldzka 400
60-169 Poznań

DANE KONTAKTOWE
telefon: 61 86 38 735
e-mail: serwis@sprawnamaszyna.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00 
sobota: 9:00 – 14:00 (należy wcześniej umówić się na wizytę)

Uwaga! Serwis będzie wyjątkowo nieczynny w piątek 21 czerwca.


Mapa dojazdu do serwisu sprawnamaszyna.pl

 

Nasza siedziba jest oddalona o ok. 6 km od węzła Komorniki, czyli zjazdu z autostrady A2. Dotarcie stamtąd samochodem do siedziby serwisu sprawnamaszyna.pl nie powinno zająć więcej niż kwadrans. Z kolei podróż z centrum Poznania odbywa się ulicą Grunwaldzką, która na niemal całym odcinku ma dwa pasy ruchu w każdą stronę.
Dodajmy jeszcze, że na terenie posesji mamy bezpłatny parking, na którym zostawisz swoje auto bezpiecznie na czas wizyty w serwisie.


FORMULARZ KONTAKTOWY
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, sugestie czy wątpliwości, napisz do nas, wypełniając poniższy formularz. Z góry dziękujemy. Obiecujemy, że odpowiemy najszybciej, jak tylko się da.
(Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie. Administratorem danych osobowych jest Maszynosfera Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Poznaniu, ul. Grunwaldzka 400, 60-169 Poznań. Dane podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem).


Przeczytaj nasze dobre rady dla użytkowników maszyn do szycia.


TUTAJ poznasz bliżej zespół serwisu sprawnamaszyna.pl.