Jak przygotować maszynę do wysyłki na przegląd lub naprawę pogwarancyjną

Jak przygotować maszynę do wysyłki na przegląd lub naprawę pogwarancyjną

Chcesz wiedzieć, jak przygotować maszynę do wysyłki na przegląd lub naprawę pogwarancyjną? Dowiesz się tego z poniższego wpisu.

Najpierw chcielibyśmy przypomnieć, że jesteśmy autoryzowanym serwisem gwarancyjnym maszyn do szycia dwóch producentów o uznanej pozycji na całym świecie. Chodzi oczywiście o marki Janome i Elna:

Jak przygotować maszynę do wysyłki na przegląd lub naprawę pogwarancyjną - autoryzowany serwis maszyn Janome i Elna

Nasi mechanicy mają również ogromne doświadczenie w naprawach maszyn innych firm – właściwie wszystkich obecnych na polskim rynku. Spokojnie więc, możesz przysłać nam do naprawy lub na przegląd nie tylko maszyny Elna czy Janome, ale również m.in. Singer, Łucznik, Brother, Juki, Husqvarna, Bernina, Toyota, SilverCrest i wiele innych.

Jak przygotować maszynę do wysyłki na przegląd lub naprawę pogwarancyjną - serwis naprawa maszyn do szycia Łucznik Singer Brother Juki Husqvarna Bernina Toyota SilverCrest Merrylock Siruba Pfaff

Jeśli więc Twoja maszyna nie szyje wcale lub szyje źle, prawdopodobnie potrzebuje wizyty w serwisie. Maszynę możesz nam dostarczyć osobiście (serwis mieści się w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 400) lub wysłać. Poniżej dowiesz się, jak najlepiej spakować maszynę, aby nie stało jej się nic złego podczas transportu.

JAK SPAKOWAĆ MASZYNĘ DO SZYCIA

Najlepszym i zalecanym przez nas opakowaniem, w którym maszyna będzie umieszczona przed wysyłką, są oryginalne, dopasowane do kształtu urządzenia styropiany oraz oryginalny karton. Dlatego warto zachować je i nie wyrzucać po zakupie.

Jak przygotować maszynę do wysyłki na naprawę gwarancyjną - pakowanie maszyny do szycia

Jeśli jednak nie zatrzymaliście opakowania maszyny od nowości, mamy dla Was kilka dobrych rad, które pomogą przygotować maszynę do bezpiecznej wysyłki:

  • bardzo ważne jest, aby karton, w który włożycie maszynę, był usztywniony. Najlepiej włożyć styropiany na spód kartonu, w którym będzie stała maszyna,
  • zaleca się, by każda ściana wewnątrz kartonu także była wyłożona styropianem,
  • wskazane jest owinięcie maszyny folią bąbelkową,
  • należy pamiętać o zabezpieczeniu koła zamachowego (można np. zrobić otwór w styropianie). Wszystko po to, żeby przy ewentualnym uderzeniu podczas transportu koło zamachowe nie zostało wepchnięte w środek w maszyny,
  • dobrze jest też przykryć maszynę od góry warstwą styropianu,
  • kiedy już umieścimy maszynę w kartonie należy zadbać o to, żeby stała sztywno i nie miała „luzów”,
  • na pewno nie zaszkodzi owinięcie kartonu z maszyną stretchem,
  • radzimy przykleić w widocznym miejscu pudełka kartkę z napisem „OSTROŻNIE, NIE RZUCAĆ”. Umieszczenie jej jest kluczowe w przypadku ewentualnego składania reklamacji, jeśli dojdzie do uszkodzenia maszyny w transporcie.

Jak przygotować maszynę do wysyłki na przegląd lub naprawę pogwarancyjną


Jak przygotować maszynę do wysyłki na naprawę gwarancyjną - sprawnamaszyna.pl- serwis maszyn do szycia w Poznaniu
Nasz serwis mieści się w Poznaniu, przy ul. Grunwaldzkiej 400. Sprawdź, JAK DO NAS TRAFIĆ.