bezpłatny transport maszyny do szycia do serwisu - FAQ sprawnamaszyna.pl - darmowa dostawa door to door

Jak wygląda bezpłatny transport maszyny do szycia do serwisu?

Bezpłatny transport maszyny do szycia do serwisu w ramach oferty door to door to nasza specjalna usługa. Przygotowaliśmy ją dla użytkowników maszyn Janome i Elna, które muszą trafić na naprawę gwarancyjną. Nazwa tej usługi to po angielsku „od drzwi do drzwi”. Dla Ciebie oznacza to w praktyce tyle, że wyślesz maszynę do serwisu bez wychodzenia z domu. I to za darmo! Opłacony przez nas kurier firmy DPD zgłosi się do Ciebie w umówionym terminie, we wskazanym przez Ciebie miejscu i odbierze maszynę. Na tych samych zasadach odwiezie ją po naprawie.

Do Twoich obowiązków będzie należało jedynie zgłoszenie usterki na stronie sprawnamaszyna.pl i właściwe spakowanie maszyny. Najlepiej w styropiany, które były dołączone do niej od nowości, oraz oryginalny karton. Więcej o prawidłowym przygotowaniu maszyny do wysyłki – czytaj TUTAJ.

Z usługi door to door możesz też skorzystać także wtedy, gdy Twoja maszyna jest już po gwarancji i wymaga wizyty w serwisie. A także wtedy, gdy ma do nas trafić na płatny przegląd wydłużający gwarancję (dotyczy tylko maszyn Janome i Elna). W obu tych przypadkach za odebranie maszyny przez kuriera trzeba zapłacić. Cena to 29 zł brutto plus ewentualnie kolejne 29 zł brutto, jeśli kurier ma również przywieźć z serwisu naprawioną maszynę.