ile kosztuje naprawa maszyny do szycia, serwis maszyny do szycia - FAQ sprawnamaszyna.pl

Ile kosztuje naprawa maszyny do szycia w serwisie

Zastanawiasz się, ile kosztuje naprawa maszyny do szycia? Chcesz wiedzieć, ile trzeba zapłacić za serwis maszyny. Już wyjaśniamy. Podstawową usługą w naszym serwisie jest czyszczenie maszyny. Kosztuje 50,41 zł netto (62 zł brutto). Za 120,33 zł netto (148 zł brutto) nasi mechanicy dokonają kompleksowego przeglądu Twojej maszyny, po którym na pewno będzie ona szyła lepiej. Taki przegląd wydłuża też żywotność urządzenia. Więcej o tym, jak czyścić i oliwić maszynę do szycia – dowiesz się TUTAJ.

Skorzystanie z naszego serwisu w zdecydowanej większości przypadków wiąże się z wydatkiem ok. 50 – 200 zł netto (62 – 246 zł brutto). Należy jednak pamiętać o tym, że każde zgłoszenie jest traktowane i wyceniane indywidualnie.

Oddając maszynę do serwisu sprawnamaszyna.pl nie musisz się obawiać tego, że zapłacisz więcej, niż zakładałeś, albo że koszty naprawy przewyższą wartość maszyny. Jeżeli okaże się, że w Twojej maszynie musimy wymienić część, zostaniesz o tym poinformowany. Wówczas sam będziesz mógł podjąć decyzję o tym, czy naprawa ma zostać przeprowadzona.

Cennik usług serwisowych znajdziesz TUTAJ.