jak długo trwa naprawa maszyny do szycia - sprawnamaszyna.pl FAQ - ile trwa naprawa maszyny do szycia

Jak długo trwa naprawa maszyny do szycia w serwisie

Zastanawiasz się nad tym, czy oddać maszynę do serwisu, bo obawiasz się, że będziesz musiał się z nią rozstać na długie tygodnie? Nie wiesz, jak długo trwa naprawa maszyny do szycia? Już wyjaśniamy. Czas pobytu maszyny w serwisie sprawnamaszyna.pl jest zróżnicowany i zależy od konkretnego przypadku, rodzaju usterki czy dostępności części zamiennych. Pragniemy jednak podkreślić, że wieloczynnościowe maszyny do szycia oraz hafciarki jednoigłowe naprawiamy najczęściej w ciągu 3-5 dni roboczych (tyle czasu maszyny spędzają w naszym serwisie; do tych terminów należy jeszcze dodać czas wysyłki). Nazajutrz po naprawie są już one najczęściej z powrotem u swoich właścicieli – jeżeli wysyłka odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Jeśli chodzi o hafciarki wieloigłowe, to czas naprawy jest nieco dłuższy. W zdecydowanej większości przypadków trwa ok. 4-6 dni roboczych. Szybkie i sprawne usunięcie awarii jest możliwe dzięki temu, że w serwisie sprawnamaszyna.pl pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w swoim fachu. Ponadto, mamy pod ręką kilkanaście tysięcy części do maszyn do szycia oraz hafciarek. Pozwala nam to skrócić czas naprawy do niezbędnego minimum.

W wyjątkowych wypadkach, szczególnie w przypadku nietypowych usterek, zdarza się, że czas oczekiwania na naprawę może wydłużyć się do kilku tygodni. Dzieje się tak, gdy zajdzie konieczność zamówienia danego podzespołu u producenta. W takiej sytuacji zapewniamy Cię, że część zamienna potrzebna do naprawy Twojej maszyny znajdzie się w naszym serwisie tak szybko, jak to tylko możliwe.

Masz pytania? – skontaktuj się z nami.