Jak wysłać maszynę do szycia do serwisu - FAQ sprawnamaszyna.pl

Jak wysłać maszynę do szycia do serwisu

Nie wiesz, jak wysłać maszynę do szycia do serwisu? Sprawnamaszyna.pl mieści się w Skórzewie, przy ul. Poznańskiej 75. Maszynę do szycia, hafciarkę czy owerlok można nam więc dostarczyć osobiście lub przysłać na adres:

sprawnamaszyna.pl
ul. Poznańska 75
60-185 Skórzewo

W przypadku napraw gwarancyjnych maszyn do szycia firm Janome i Elna mamy dla Ciebie specjalną usługę door to door (po angielsku „od drzwi do drzwi”). W jej ramach dostarczenie maszyny do serwisu odbywa się bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy spakować maszynę w oryginalny karton i styropiany, następnie zgłosić u nas usterkę za pomocą formularza i czekać na kuriera firmy DPD, który w dogodnym dla Ciebie terminie odbierze przesyłkę pod wskazanym przez Ciebie adresem. Następnie, po wykonaniu naprawy, kurier dostarczy maszynę z powrotem pod wybrany adres.

W przypadku napraw pogwarancyjnych usługa door to door jest płatna i kosztuje 29 zł za odebranie maszyny od klienta oraz kolejne 29 zł za odesłanie jej po naprawie. Gdy wartość przesyłanego urządzenia przekracza 10tys zł koszty wysyłki wzrastają do 54 zł w jedną stronę.

Jeżeli zamierzasz wysłać maszynę w paczce pocztowej lub skorzystać z usług firmy kurierskiej, przeczytaj, jak należy przygotować maszynę do wysyłki.

Masz pytania? – skontaktuj się z nami.