maszyna do szycia nie szyje, dlaczego maszyna nie szyje - FAQ sprawnamaszyna.pl

Dlaczego maszyna nie szyje

Maszyna do szycia nie szyje, dlaczego maszyna nie szyje? Co zrobić, gdy maszyna nie szyje? Uspokajamy – wiele Waszych zgłoszeń nie jest związanych z żadną poważną usterką maszyny. Wiele problemów będziesz w stanie rozwiązać własnoręcznie. O tym, na co zwrócić uwagę, co sprawdzić, gdy maszyna nie szyje, piszemy TUTAJ.

Oczywiście bardzo chętnie pomożemy Ci rozwiązać problem, ale podpowiadamy, by w pierwszej kolejności upewnić się, czy postępujesz zgodnie z instrukcją obsługi. Należy bowiem pamiętać o tym, że za prawidłowy ścieg odpowiadają przede wszystkim: dobrze dobrana i nawleczona nić, igła odpowiednia do szytego materiału i danej maszyny oraz właściwe ustawienia samej maszyny. Nie można też zapominać o regularnym czyszczeniu i oliwieniu maszyny. O tym, jak i kiedy to robić – przeczytasz TUTAJ.

Jeżeli wszystkie parametry są właściwe, igły i nici takie jak trzeba, a maszyna do szycia nadal nie szyje tak, jak powinna, wówczas zachęcamy do kontaktu z serwisem sprawnamaszyna.pl. Przez telefon lub w korespondencji mailowej postaramy się ustalić, w czym tkwi problem i znaleźć rozwiązanie.

Gdy okaże się jednak, że pomoc zdalna nie jest możliwa, Twojej maszynie będą musieli się przyjrzeć nasi mechanicy. Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIA maszyny do serwisu i dostarcz ją do nas. Jest spora szansa na to, że maszyna stanie na nogi po gruntownym i kompleksowym przeglądzie w naszym serwisie. O tym, co obejmuje taki przegląd, jak wygląda i dlaczego jest tak istotny – dowiesz się TUTAJ.

O tym, jak przygotować maszynę do wysyłki, czytaj TUTAJ.