wysyłka maszyny do szycia kurierem do serwisu, kurier DPD - sprawnamaszyna.pl

Wysyłka maszyny do szycia kurierem do serwisu

Dla posiadaczy maszyn Elna i Janome, które muszą znaleźć się w naszym serwisie w okresie gwarancji, przygotowaliśmy specjalną, bezpłatną usługę door to door. W jej ramach wysyłka maszyny do szycia kurierem do serwisu odbywa się odbywa się za pośrednictwem firmy DPD.

Jeśli więc zgłoszenie serwisowe na naszej stronie masz już za sobą, możesz przygotować maszynę do wysyłki [sprawdź, jak to zrobić] i czekać na kuriera. Odbierze on maszynę w wybranym przez Ciebie terminie i miejscu, a następnie dostarczy do serwisu sprawnamaszyna.pl. Po usunięciu usterki odeślemy Ci maszynę, również korzystając z usług firmy kurierskiej DPD.

Przypominamy, że program door to door jest bezpłatny, bo to my pokrywamy koszty związane zarówno z dostarczeniem maszyny do serwisu, jak i odesłaniem jej do Ciebie po wykonaniu usługi.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że większość z nas chce wiedzieć, co dzieje się z naszą przesyłką. Dlatego wyślemy Ci numer listu przewozowego, z którym żebyś łatwo sprawdzisz status swojej przesyłki.

kurier DPD, śledzenie przesyłki - sprawnamaszyna.pl

Z usługi door to door możesz skorzystać także wtedy, gdy chcesz wysłać maszynę Janome lub Elna na przegląd przedłużający gwarancję. Mało tego, możesz dostarczyć nam w ten sposób dowolną maszynę na przegląd lub naprawę. Procedura jest dokładnie taka sama, jak w przypadku wysyłki na naprawę gwarancyjną. Różnica? Jest to usługa odpłatna. Transport maszyny za pośrednictwem kuriera DPD kosztuje 20 zł w jedną stronę.

Oczywiście nie widzimy żadnych przeszkód, jeśli chcesz skorzystać z usług innej firmy kurierskiej lub nadać paczkę pocztową. Bardzo ważne jest tylko, żeby właściwie zabezpieczyć maszynę i zminimalizować ryzyko uszkodzenia jej podczas transportu.